Dyrektor przedszkola
mgr Ewa Kuczak
Grupa 1 SÓWKI
mgr Adriana Osiewicz – nauczyciel muzykoterapii, terapeuta treningu ręki I, II stopnia, nauczyciel metody M. Montessori
mgr Natalia Sobalska – nauczyciel języka angielskiego, terapeuta rewalidacji dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
Grupa 2 PSZCZÓŁKI
mgr Anna Szulc – logopeda, surdologopeda, nauczyciel języka migowego, terapeuta Treningu Umiejętności Społecznych (TUS),
mgr Klaudia Szwal – terapeuta pedagogiczny
Grupa 3 SŁONECZNIKI – integracyjna
mgr Izabela Krycka – nauczyciel metody M.Montessori, terapeuta Sali Doświadczania Świata (koncepcja Snoezelen), pedagog specjalny, terapeuta treningu ręki
mgr Małgorzata Dziemidowicz -nauczyciel metody M. Montessori, terapeuta treningu ręki I, II stopnia
Grupa 4 JEŻYKI – integracyjna
mgr Alicja Nowak – nauczyciel gimnastyki korekcyjnej
lic. Paulina Łosyk
Grupa 5 TYGRYSKI – integracyjna
mgr Katarzyna Drewniok – nauczyciel języka niemieckiego, terapeuta pedagogiczny dzieci zdolnych, terapeuta treningu ręki I, II stopnia
mgr Izabela Susek – terapeuta integracji sensorycznej (SI),
mgr Ewa Parzysz- nauczyciel współorganizujący kształcenie, surdopedagog nauczyciel języka migowego, pedagog specjalny, terapeuta treningu reki I, II stopnia
Grupa 6 KANGURKI – integracyjna
mgr Gabriela Jesiołowska – nauczyciel metody M.Montessori i planu Daltońskiego, terapeuta rewalidacji dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjncyh, terapeuta integracji sensorycznej (SI).
mgr Anna Wójcik
mgr Joanna Jędrysek-Kuczak – nauczyciel współorganizujący kształcenie, terapeuta i diagnosta metody Tomatisa III stopnia, terapeuta treningu ręki I,II stopnia, pedagog specjalny
Grupa 7 ISKIERKI- integracyjna
mgr Alicja Meyer – terapeuta pedagogiczny i pedagogiki zdolności, nauczyciel metody M. Montessori
mgr Aneta Michalak – pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny
lic. Emilia Świercz – nauczyciel współorganizujący kształcenie
Specjaliści i terapeuci :
mgr Tatiana Sawicka – logopeda, neurologopeda, pedagog specjalny
mgr Anna Szulc – logopeda, surdologopeda, nauczyciel języka migowego, terapeuta Treningu Umiejętności Społecznych (TUS)
mgr Regina Barancewicz – psycholog, logopeda, neurologopeda
mgr Izabela Krycka – pedagog specjalny, terapeuta Sali Doświadczania Świata z elementami integracji sensorycznej (koncepcja Snoezelen)
mgr Joanna Jędrysek-Kuczak – pedagog specjalny, terapeuta i diagnosta metody Tomatisa I, II, III stopnia, terapeuta treningu reki I, I stopnia.
mgr Oliwia Sawicka – logopeda, terapeuta pedagogiczny
mgr Ewa Parzysz – surdopedagog, nauczyciel języka migowego, pedagog specjalny, terapeuta treningu reki I, II stopnia
mgr Anna Wagner-Skiba – fizjoterapeuta
Religia
mgr Teresa Kotowicz
Pielęgniarka: mgr Barbara Swędrowska
Administracja i obsługa
Aneta Serbinowska – specjalista d.s. żywienia
Marek Wytyk – specjalista BHP
Wioletta Rabiej
Agnieszka Wasilewska
Joanna Karasińska
Karolina Drapikowska
Joanna Nagieło
Ewelina Rzepka
Grażyna Morkowska
Monika Piwońska – kucharka
Teresa Fesz
Beata Kulewicz
Małgorzata Bartoch
Katarzyna Bobrowska
Halina Błaszczak
Mariusz Kluj
Mirosław Pietryszyn