Dyrektor przedszkola

mgr Ewa Kuczak 

 

Grupa  1  SÓWKI

mgr Adriana Osiewicz

mgr Natalia Sobalska

 

Grupa 2 TYGRYSKI – integracyjna

mgr Katarzyna Drewniok

mgr Magdalena Jonak

mgr   Ewa Parzysz – nauczyciel współorganizujący kształcenie

 

Grupa 3 SŁONECZNIKI – integracyjna

mgr Izabela Krycka

lic. Emilia Świercz – nauczyciel współorganizujący kształcenie

 

Grupa 4  JEŻYKI

mgr Alicja Nowak

mgr Dorota Ilczuk

 

Grupa 5 SŁONECZKA – integracyjna

mgr  Izabela Susek

mgr Agnieszka Rycerz – nauczyciel współorganizujący kształcenie

 

Grupa 6 ISKIERKI -integracyjna

mgr Agnieszka Cieszyńska

 mgr Alicja Meyer

 

Grupa 7 KANGURKI – integracyjna

mgr Gabriela Jesiołowska

mgr Anna Wójcik

mgr Joanna Jędrysek-Kuczak – nauczyciel współorganizujący kształcenie

 

Grupa 8 KRASNOLUDKI – integracyjna

 mgr Małgorzata Dziemidowicz

mgr Malwina Bębnowicz – nauczyciel współorganizujący kształcenie

 

 

 

 

Specjaliści i terapeuci :

mgr Tatiana Sawicka  – logopeda, neurologopeda, pedagog specjalny

mgr Anna Szulc  – logopeda, surdologopeda, nauczyciel języka migowego

mgr Regina Barancewicz – psycholog

mgr Dominika Grzegorowska – psycholog

mgr Izabela Krycka   pedagog specjalny, terapeuta Sali Doświadczania Świata z elementami integracji sensorycznej

mgr Joanna Jędrysek-Kuczak – pedagog specjalny, terapeuta metody Tomatisa

mgr Oliwia Sawicka – logopeda, terapeuta pedagogiczny

mgr Ewa Parzysz – surdopedagog, nauczyciel języka migowego

mgr Malwina Bębnowicz – terapeuta integracji sensorycznej

mgr Katarzyna Gończowska – fizjoterapeuta

Religia

mgr Teresa Kotowicz

Administracja i obsługa

Aneta Serbinowska specjalista d.s. żywienia

Marek Wytyk – specjalista BHP

Wioletta Rabiej

Agnieszka Wasilewska

Mariola Jasińska

Joanna Karasińska

Karolina Drapikowska

Joanna Nagieło

Ewelina Rzepka

Grażyna Morkowska

Monika Piwońska – kucharka

Teresa Fesz

Beata Kulewicz

Małgorzata Bartoch

Katarzyna Bobrowska

Halina Błaszczak

Mariusz Kluj

Mirosław Pietryszyn